poniedziałek, 17 grudnia 2012

Gwiazdki na Gwiazdkę

Witajcie moi Drodzy,

To był taki dobry plan... No właśnie był. Miałam nawet przygotowane zdjęcia do kolejnego postu, który miał się ukazac w środku tygodnia i co? I nic z tego nie wyszło. Kolejny zwariowany tydzień i czasu na blogowanie niestety niet :-(

Bardzo jestem ciekawa czy ktoś z Was zrobił gazecianą bombkę. Jeśli Wam się udało pochwalcie się proszę.

Tak się ostatnio zastanawiałam, jak wy dziewczyny robicie takie ładne zdjęcia? Ja wiem, że pogoda ostatnio nie sprzyja, bo ciągle jest pochmurno, dodatkowo jeśli chcę zrobić zdjęcie nie przy sztucznym świetle to muszę czekać na weekend, bo jak przychodzę z pracy w tygodniu to już ciemno jest.  :-( No ale przecież Wy też z reguły pracujecie i pogoda u Was taka sama i pora roku też a zdjęcia wychodzą Wam śliczne....

hmmm... niepocieszona jestem :-(   Też bym tak chciała. Trzeba się podszkolić w tym temacie i trochę bardziej rozgryźć funkcje aparatu. 

A póki co przedstawiam Gwiazdki na Gwiazdkę (czy u Was też się mówiło, że 6 grudnia dostaje się prezenty "na Mikołaja" a w Wigilię Mikołaj przynosi je "na Gwiazdkę"?).Poniżej jeszcze zestaw gwiazdek z zeszłego tygodnia. Wszystkie wykonane z farbowanych rurek. 
I tu właśnie widać różnicę w zdjęciach. Te powyżej były robione w przy dziennym świetle, nawet nie było bardzo pochmurno, poniżej przy sztucznym świetle -  jak wyglądają sami widzicie. Niestety nie miałam innej możliwości ich zrobieniaW zeszłym tygodniu powstały również dwa koszyki - miski. Zostały tu użyte rurki z programów TV i innych kolorowych magazynów.
Pamiętajcie, że stara gazeta to nie śmieć - to bardzo wdzięczny materiał.


Poradźcie coś proszę w kwestii zdjęć, jak sobie radzić kiedy trzeba je robić przy sztucznym oświetleniu.

Zmykam poczytać co tam u Was się dzieje na blogach, bo mam zaległości z ostatniego tygodnia.

Pozdrawiam,

fabryCat


2 komentarze:

  1. cudne gwiazdki:) ja nie umiem zrobić tak idealnych:) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...